Vulcan na cykloramie

W czwartek, 23 listopada mieliśmy w ISO 100 Studio nietypowy jak na studyjną sesję obiekt – Kawasaki Vulcan Nomad 1500. Szczególnie ciekawe jest jego malowanie,  wykonane przez Szymona Chwalisza ze Studia Aerografu z Ostrzeszowa. Nietypowo jak na ten typ maszyny, Vulcan pokryty jest motywami malarskimi opartymi na twórczości Alfonsa Muchy, w cudownej kolorystyce.

Biedny motocykl pozował do zdjęć z pięcioma modelami (i modelkami oczywiście) w rozmaitych konfiguracjach. Szczególną inwencją wykazały się modelki – Magda i Nadia, przygotowując na sesję rozmaite stylizacje, które pasowałyby do tak nietypowej maszyny. Sebastian zaproszony do sesji, okazał się na tyle plastyczny i pasujący do maszyny, że niewielkie przeróbki w jego stylizacji wystarczyły.

Sesję zaczęliśmy ok. 18 a skończyliśmy przed północą. Mogłoby się wydawać, że to nie jest długo, ale z powodu tempa jakie narzuciliśmy pot lał się zarówno z nas jak i z modeli. Wszyscy wyszli zadowoleni, tylko my zostaliśmy z następną kupką materiałów do obróbki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

− 2 = pięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>