Pozowali jak z nut

Dokładnie w połowie grudnia ISO 100 Studio realizowało sesję zdjęciową dla grupy muzyków tworzących zespół Introband. Trochę się obawialiśmy tego „najazdu”, ponieważ panowie zadeklarowali, że chcą mieć zdjęcia z całym swoim instrumentarium.

Bogaci w doświadczenia z modelkami i czasem jaki jest niektórym potrzebny na przygotowanie się do pozowania myśleliśmy, że sesja z pięcioma muzykami zajmie nam jakieś 5-6 godzin. Jednak nasze zaskoczenie było wielkie – panowie nie dosyć, że w błyskawicznym tempie wnieśli sprzęt i go ustawili, to jeszcze pozowali z łatwością jakiej pozazdrościli by im zawodowi modele. Idealnie stosowali się do wskazówek fotografa a i sami wykazywali inicjatywę i podsuwali ciekawe pomysły.

Ponieważ o profesjonalizmie świadczą zachowania na wszystkich polach, pomimo tego, że nie słyszeliśmy muzyki, którą tworzy Introband z czystym sumieniem możemy ich polecić jako zawodowców. Z pewnością nikt nie zawiedzie się na ich ofercie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

4 + = trzynaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>