O nas

ISO 100 Studio powstało z myślą o wszystkich miłośnikach fotografii – to przestrzeń zarówno dla profesjonalistów i amatorów. Możesz ją wynająć i wykorzystać do realizacji własnych pomysłów lub komercyjnych zleceń.

Studio o powierzchni 160 metrów kwadratowych znajduje się na poziomie 0 i jest wyposażone w dwuskrzydłowe wrota – pozwala to na wprowadzenie na plan zdjęciowy motocykli, samochodów czy innych urządzeń o nietypowych gabarytach. W ISO 100 Studio znajduje się cyklorama wysokości 4m i wymiarach 6m x 8m, wydzielona garderoba ze stanowiskiem do wizażu, kuchnia oraz część biurowa – wszystko w wygodnej do pracy przestrzeni. W razie potrzeby przestrzeń można podzielić na dwa plany zdjęciowe – jeden z cykloramą, drugi z tłami kartonowymi/ tekstylnymi.

Odwiedzający po raz pierwszy nasze studio, otrzymają bezpłatny instruktarz (rodzaj i obsługa lamp, obsługa tła oraz wyzwalaczy). Oferujemy pomoc przy sesji lub całkowite jej poprowadzenie – zakres pomocy ustalany jest indywidualnie.

Elastyczność w doborze godzin wynajmu, łatwy dojazd i liczne, bezpłatne miejsca parkingowe, dobre wyposażenie studia w lampy błyskowe, liczne modyfikatory światła oraz sprzęt przydatny przy realizacji różnorodnych sesji to nasze atuty.

Ideą, która przyświeca funkcjonowaniu ISO 100 Studio jest rozwój. Będziemy poszerzać zarówno bazę sprzętową jak i gamę rekwizytów, które stanowią ważny element wielu sesji.

 

Na jakość pracy ma wpływ wiele czynników technicznych, ale to przede wszystkim ludzie tworzą atmosferę miejsca i jego specyficzny genius loci. Ze studiem współpracuje wiele osób parających się nie tylko fotografią i jej przyległymi obszarami, ale także artyści sztuk wizualnych, muzycy, animatorzy kultury – wszyscy oni łączą profesjonalizm i solidność z ciekawą osobowością i umiejętnością stworzenia fantastycznej atmosfery pracy.

 

W ISO 100 Studio spotkasz przede wszystkim właścicieli, czyli:

Darka Wójcika

Urodzony w 1968 roku w Słupsku. Miejsce zamieszkania: Będzin. Dotychczas mieszkał w Słupsku, Chełmie, Gdyni, Łodzi, Dąbrowie Górniczej…

Pracował jako grafik komputerowy, fotograf, fotoreporter, dziennikarz, specjalista ds. zarządzania kryzysem i PR. Członek założyciel Nieformalnej Fotogrupy Koń Trojański oraz członek i prezes Stowarzyszenia Wspierania Działań Twórczych ViaArte. Współorganizator licznych wystaw i plenerów fotograficznych.

W fotografii od zawsze interesował go człowiek, zarówno jako jednostka, jak i w jego społecznym aspekcie. Od jakiegoś czasu główne swoje wysiłki kładzie na zrozumienie i próby przekazania za pomocą fotografii powiązań człowieka z jego otoczeniem.

Michała Wójcik

Pomimo kończenia szkoły średniej – ZSTiO nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach na kierunku fototechnika, ma na swoim koncie liczne prace związane z projektowanie i przygotowaniem do druku wydawnictw albumowych, książek oraz periodyków na potrzeby organizacji trzeciego sektora. Może się również pochwalić udziałem w kilku zbiorowych wystawach fotografii.

Jego pasją jest fotografia reportażowa i street foto. Pomimo tego w studio czuje się jak ryba w wodzie a manipulowanie światłem nie ma dla niego tajemnic