Najmłodsi adepci fotografii w ISO 100 Studio

W ramach zorganizowanych przez Bibliotekę Miejską w Będzinie zajęć Aktywni kulturalnie, które mają rozwijać kreatywne i nieszablonowe myślenie i zachęcać dzieci do twórczego i kulturalnego spędzania wolnego czasu, gościliśmy 15 lutego w ISO 100 Studio grupę najmłodszych miłośników fotografii.

Przedmiotem wizyty jaką złożyli uczestnicy Biblioferii były aparaty, statywy, lampy i różne rodzaje modyfikatorów. W ramach warsztatów Fotografia i nowoczesne technologie, młodzi adepci sztuki kreatywnego fotografowania zapoznali się ze sprzętem wykorzystywanym w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i poznali historię m.in. sesji samochodowej i motocykla Kawasaki. Następnie, wcielając się w rolę fotografów i modeli, uczestnicy zajęć poczuli atmosferę, która towarzyszy sesjom. Pełni wrażeń wymyślali układy statyczne i bardzo dynamiczne, pozując indywidualnie, grupowo i dobrze się przy tym bawiąc.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

× trzy = 6

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>