Fresh Flava w ISO 100 Studio

Za nami tydzień ciężkiej pracy. W środę, 21 listopada, gościliśmy w ISO 100 Studio członków grupy Fresh Flava. Na naszej cykloramie zaczęły się dziać sytuację, o których marzy większość fotografów. Członkowie Fresh Flava sami wymyślali układy, pozowali zbiorowo i indywidualnie, statycznie i dynamicznie. Modele nakręcali się wzajemnie do pracy. Jedyne co pozostawało fotografowi to uważnie patrzeć przez obiektyw, pstrykać fotki i pilnować świateł. W ciągu trzech godzin powstał materiał, z którego spokojnie można było wybrać kilkanaście doskonałych ujęć. Zabawa była przednia i wszyscy wyszli zadowoleni. Tylko my zostaliśmy z górą materiału do obrobienia.
Wszystkim, którzy chcą mieć w swoim portfolio zdjęcia w hip-hopowo tanecznej stylistyce polecamy kontakt z zespołem Fresh Flava. Wspaniali młodzi ludzie, żyjący swoją pasją i doskonali w tym co robią. Nie jest dla nich żadnym problemem kilkukrotne powtórzenie karkołomnych ewolucji ani wymyślenie zbiorowego układu. Oby jak najwięcej takich modeli w przyszłej pracy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

9 × pięć =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>