Akurat w ISO 100 Studio

Koniec stycznia był bardzo burzliwy w ISO 100 Studio. działo się dużo i mocno.

Największym projektem były zdjęcia do teledysku zespołu Akurat realizowanego przez Pawła Bogocza. Pierwszy dzień przypominał najazd Hunów na studio – zespół w pełnym składzie i z całym instrumentarium po rozpakowaniu zajął większą część studia – ledwie udało się obronić cykloramę przed wylewem pudeł od sprzętu.

Zdjęcia trwały prawie przez osiem godzin. Dziesiątki razy wysłuchaliśmy utwór do którego kręcono materiał – Kochana, kochana, kochana, z ostatniej płyty zespołu – „Akurat Gra Kleyffa i jedną Kelusa”. W trakcie realizacji klipu powstało sporo backstage’owych zdjęć zespołu, które zamieszczamy.

Drugi dzień zdjęć był totalną przeciwnością pierwszego – cisza, skupienie, przemyślana kompozycja i zaledwie kilka powtórek.  Wynikało to w dużej części zapewne z udziału w pracach doświadczonych aktorów – Ryszardy Celińskiej – aktorki Teatru Zagłębia w Sosnowcu i Andrzeja Kowalczyka z Teatru Rozrywki w Chorzowie.

Efekty pracy w postaci klipu można zobaczyć na YouTube – AKURAT Kochana Kochana Kochana – (lyrics video).

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

cztery + = 11

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>